Hakkımızda

5S Otomotiv 2011 yılında Senih Yazıcı tarafından Samsun’da kurulmuştur. Yedek parça perakende sektöründe ticari faaliyetine başlayan şirketimiz, faaliyet alanına günlük araç kiralama ve uzun dönem araç kiralama’yı eklemiştir.

2013 yılında uzun ve kısa dönem araç kiralama ile Türkiye’nin bir çok ilinde 500 yeni araç ve profesyonel aktif ekibi ile kiralama hizmeti vermektedir. Türkiye’nin önde gelen Asistans firmaları ile anlaşma yaparak ikame hizmetinin tedarikçisi olmuştur.

2011 yılından itibaren yedek parça sektöründe ithalat ve ihracat yaparak adından söz ettiren 5S Otomotiv kendi markası olan FİTPART ile yedek parça üretimine yeni bir soluk getirmiştir.

Merkezi Ankara olan firmamız, İstanbul, İzmir, Ankara ,Samsun, Antalya gibi Türkiye’nin büyük şehirlerinde hizmet vermektedir. Firmamız kurumsal yapısı, geniş vizyonu, deneyimli ve eğitimli kadrosu ile müşteri memnuniyetini, hizmette kalite ve güveni ilke edinmiştir. Firmamız 50’nin üzerinde çalışan personelimiz ile Türkiye’nin 5 büyük ilinde hizmet vermektedir.

MÜŞTERİ DESTEĞİ

444 52 89

Telefon: 444 52 89

e-mail: info@5sotomotiv.com

 • 65

  Personel
 • 157

  Referans Firma
 • 5

  Kiralama Ofisi
 • 50

  Saha Personeli
Awesome Image

Biz Kimiz

2011 Yılında Samsun’da kurulan 5S Otomotiv orijinal ve yerli yedek parça ithalat-ihracatı ile faaliyetine başlamıştır.

2013 Yılında şirketimiz kısa sürede müşterilerinin desteğini arkasına alarak, hızla büyüyerek Araç Kiralama sektörüne yatırım yapmıştır.

Türkiye’nin 5 büyük ilinde 5 şubesi ile adını hızla duyurmuştur.

Awesome Image

Misyonumuz

Müşteri memnuniyet odaklı çalışan, Sektörünü iyi tanıyan ve müşteri beklentilerini iyi analiz edip bu beklentileri hızlı, kaliteli ve en uygun fiyatla karşılayan, devamlılığı esas alan, deneyimli kadrosu ile güvenilir hizmet vermeyi hedefleyen bir otomotiv şirketidir.

Awesome Image

Vizyonumuz

Beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sağlamak, güvenilir ve sektörde lider şirketler konumuna ulaşmaktır.