Başkanın Mesajı

5S Otomotiv’in Değerli Müşterileri ,İş Ortakları, Çok Kıymetli Dostlarımız ve Çalışanlarımız;

5s Otomotiv olarak 13 yıldır çok dikkat ettiğimiz “Güven , Hizmet , Üretimde kalite” prensibimiz tercih edilen şirket olma başarısını getirdi. Beğenilen ve saygı duyulan kurumlardan biri olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bugünden sonra, çıtayı daha da yukarı çıkartarak, yenilikleri ve değişimleri kucaklayarak yolumuza devam edeceğiz. Temel ilke ve değerlerimize sadık kalmak suretiyle, stratejilerimizi, iş kollarımızı ve organizasyonumuzu sürekli olarak yenileyecek ve geliştireceğiz. Güvenilir , Tercih edilen ve kârlı şirket olma kararlılığımızı değişime olan iştahımızın getirdiği dinamik yaklaşımla sürdüreceğiz.

Şirketimizin gelişiminde ülkemizin büyümesi ve refahı her zaman ön şart olmuştur. Ülkemizin büyümesine olan inancımız bize umut vermekte ve bizleri motive etmektedir.

Sürdürülebilir büyüme stratejilerimiz çerçevesinde ülkemize yatırım yapmaya devam edecek, yurt dışından küresel şirketlerin de ülkemize yatırım yapmalarını teşvik etmeyi sürdüreceğiz. Yeni yatırımlarımızı planlarken çağımızın getirdiği ekonomik, sosyal veya jeopolitik dalgalanmaları başarılı bir şekilde atlatmak için stratejilerimize, risk yönetim sistemlerimize, likidite durumumuza ve teknolojik tüm gelişmelere önem vermekteyiz.

Şirketimizdeki tüm çalışma arkadaşlarımız, yetenekli, tecrübeli ve inovatif insan kaynağımız en önemli hazinemizdir. Büyük önem vermekte olduğumuz genç ve yetenekli ekibimize olan inancımızla yolumuza devam etmekteyiz. Bununla beraber şirketimizin tarihinde alınmış kararların ve bunların getirdiği müsbet ya da menfi sonuçlarının yer aldığı, genişleyen ve olgunlaşan kurumsal hafızamız önemli bir değerimizdir. Bu tecrübe ve derslerimizden azami olarak faydalanmaya özen gösterirken, kurumsal hafızamızın yetenekli genç çalışanlarımıza aktarılmasını gerekli görüyoruz.

Güvenilir olmanın vazgeçilmez hedefimiz olduğunu, bu doğrultuda üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerimize uymanın gerekli olduğunu tüm çalışma arkadaşlarımıza, paydaşlarımıza ve müşterilerimize yılmadan ve devamlı olarak hatırlatacağız.

Şirketimiz vizyoner, girişimci ruhu ile birlikte dinamizmini daha da artırmış ve önemli bir yükseliş evresine girmiştir Başta ülkemize olmak üzere, çalışanlarımıza, müşterilerimize, ve iş ortaklarımıza değer katmak; hep beraber akıl ve menfaat birliği oluşturmak en temel hedefimizdir.

Hepinize saygı, selam ve sevgilerimi sunarım.

Senih YAZICI
Yönetim Kurulu Başkanı