Hakkımızda

Hakkımızda

5S Otomotiv 2011 yılında Senih Yazıcı tarafından Samsun’da kurulmuştur. Yedek parça perakende sektöründe ticari faaliyetine başlayan şirketimiz, faaliyet alanına günlük araç kiralama ve uzun dönem araç kiralamayı eklemiştir.

2013 yılından itibaren uzun ve kısa dönem araç kiralama ile Türkiye’nin birçok ilinde 2.000 yeni araç ve profesyonel aktif ekibi ile kiralama hizmeti vermektedir.

İlerleyen yıllarla birlikte yedek parça ithalat ihracatta da büyük girişimler yapmıştır. 3 Kıtaya 20’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

2020 yılında üretim alanına yatırım yaparak, faaliyet alanlarına bir yenisini eklemiştir. Otomobil Hava ve Polen filtresi üretimini Samsun da kurmuş olduğu tesisinde gerçekleştirmektedir.

Firmamız kurumsal yapısı, geniş vizyonu, deneyimli ve eğitimli kadrosu ile hizmette kalite ve güveni hedeflemiştir. Firmamız 200’ün üzerinde çalışanı ile Türkiye’nin 6 büyük ilinde bulunan 11 ofis ve 2 fabrikasıyla hizmet vermektedir. Samsun’da bulunan fabrikamız, 3.000 M2 kapalı alanda ve Ankara’da olan yeni tesisimiz 20.000 M2 kapalı alanda, modern üretim depolama alanına sahip olup burada üretimimiz ve hizmetlerimiz devam etmektedir.

200

Personel

157

Referans Firma

11

Lokasyonlarımız

70

Saha Personeli

Misyonumuz

Müşteri memnuniyet odaklı çalışan, Sektörünü iyi tanıyan ve müşteri beklentilerini iyi analiz edip bu beklentileri hızlı, kaliteli ve en uygun fiyatla karşılayan, devamlılığı esas alan, deneyimli kadrosu ile güvenilir hizmet vermeyi hedefleyen bir otomotiv şirketidir.

Vizyonumuz

Beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sağlamak, güvenilir ve sektörde lider şirketler konumuna ulaşmaktır.